O nás

VEZEME TI AMERICKÉ BBQ A DELIKATESY VLASTNÍ VÝROBY!
POCTIVĚ VYROBENÉ PODLE VLASTNÍCH, AUTENTICKÝCH RECEPTUR.
Luxusní slanina, vyhlášené pastrami nebo legendární trhané vepřové v grilled cheese sendviči! 
 
Jsme rodina! Milujeme svobodu, zdravý rozum a vše, co se točí kolem Ameriky! Po letech ve velkých firmách si stavíme svůj americký sen... Neumíme dělat věci napůl a od toho se odvíjí vše, co děláme.

V roce 2016 jsme postavili první food truck jménem IZI a začali se učit “novému životu”. Pořídili jsme menší, ale špičkovou průmyslovou americkou udírnu. Elektrickou, na dřevěné štěpky, takovou, kterou používají stovky restaurací po celé Americe. Konzistence je klíč k úspěchu a rutina osvobozuje... Trhané vepřové byl náš první flirt s americkým BBQ. V kombinaci s klasickým americkým grilled cheese sendvičem jsme měli vítěznou kombinaci, kterou tolik milujete - MISS PIGGY. Mimochodem slovní hříčky nás fakt baví, většina z našich produktů je pojmenována podle amerických herců, zpěváků, show a tak.
 
Postupně jsme zařadili trhané hovězí, chtěli jsme je vyzkoušet, protože se nejedná o BBQ klasiku (s obrovským úspěchem) a začali jsme si troufat na těžší kousky - Texas BBQ Brisket a Svatý grál amerických delikates - PASTRAMI. Trvalo 2 roky, než jsme vyladili proces přípravy a vyplatilo se! Podle mnohých patří k nejlepším pastrami u nás. Od samého začátku jsme chtěli svou slaninu a i tu dnes vyrábíme ve špičkové kvalitě. Našli jsme svůj jasný směr - AMERICKÉ BARBECUE & DELI. Na našem menu najdeš vepřová žebra, uzeného lososa nebo zauzený roastbeef. Prostě nejen BBQ, ale také americkou deli klasiku vlastní výroby.
 
V roce 2017 jsme také založili vlastní značku oblečení a merchandise s názvem CHALK ‘N’ BACON www.facebook.com/chalkandbacon se kterou si zatím jen tak pohráváme. Už nyní si ale můžeš koupit trička s logem food trucku nebo dalšími motivy z naší produkce.
 
V polovině roku 2019 jsme postavili druhý food truck jménem KENNY a přestěhovali jsme se do větších výrobních prostor. Z amerického Tennessee jsme si pořídili špičku mezi americkými udírnami SOUTHERN PRIDE, ve které jsme schopni vyudit až 300 kg masa, 20 velkých krůt a třeba i 5 selat. Od roku 2020 jsme tak schopni rozšířit naše podnikání do oblasti balených potravin. Naše AMERICKÉ BARBECUE & DELI, si již brzy budeš moct objednat balené i zde, na našem e-shopu nebo si je třeba dát ve své oblíbené restauraci.
 
Děkujeme za přízeň, dobrou chuť a TAKE IT EASY!
 
Erik s hodne dobrym syremfood truck take eat ez